Delia Tělové máslo jemně samoopalující vlašský ořech 160 ml

• zajimava vune, intenzivni
    • jsem hodne svetla a nepripada mi, ze bych aspon trochu hnedla

nejsem spokojena

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

• Výborně promaštuje a při tom se výborně vstřebává,nebarví ani nemastí oblečení a já osobně jsem max.spokojená.

Doporučuji i alergikům,nebot sama mám různé problémy s kosmetikou.

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

• vůně

skvěle se vstřebává krásně voní a výborně udržuje opálení za mě jednička

Objem
160 ml

Delia Tělové máslo jemně samoopalující 160 ml vlašský ořech

Tělové máslo intenzivně pečuje o vaši pleť a zároveň vaše pokožka získá jemný nádech opálení.Zvláštní ochranné formule tělového másla poskytují pleti rovnoměrný a jemný odstín opálení bez vystavení pokožky škodlivým slunečním zářením. Pravidelné používání vede k přirozenému opálení pokožky.Účinné látky: • Extrakt z vlašských ořechů poskytuje přirozený a postupný samoopalovací účinek • SWS přírodní komplex na bázi přírodních vosků, bambucké máslo a sójový olej poskytuje vynikající péči a výživuperfektně se roztírá, velmi jemný nádech opálení, žádné šmouhy!

• zajimava vune, intenzivni
    • jsem hodne svetla a nepripada mi, ze bych aspon trochu hnedla

nejsem spokojena

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

Doporučuji i alergikům,nebot sama mám různé problémy s kosmetikou.

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

• vůně

skvěle se vstřebává krásně voní a výborně udržuje opálení za mě jednička