Eco by Sonya Samoopalovací voda na obličej (Face Tan Water) 100 ml

TOP 3 v kategorii Samoopalovací přípravky

Eco by Sonya Samoopalovací voda na obličej (Face Tan Water) 100 ml

Proč nás baví:  - Je 100% přírodní s certifikací - je vhodná pro obličej i krk a dekolt :)  - Obsahuje přírodní kyselinu hyaluronovou - vyplní „prázdná místa“, naváže na ně...
Garantovaný nákup z Borůvkový kopeček

100 ml
Typ pleti
všechny

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

Miluju! Dostala jsem na něj tip od kamarádky a kupuji pravidelně, hezky sjednotí pleť a vykouzlí opálenou pokožku, neucpává póry.

• Zdá se, že balení vydrží dlouho
    • Opaluje rychle, nedělá fleky
    • Nevadí mi slabá vůně, nepřijde mi nijak obtěžující
    • Rychle zasychá, nebarví oblečení
    • Vyšší cena

Kupovala jsem dle recenzí, v létě mám pleť plnou drobných pupínků, podrážděnou od sluníčka, není hezky sjednocená, trpím na pigmentové skvrny. Používám krém s SPF 50. Po prvním nanešení se mi nezdálo, že by šlo o nějaký zázrak. Používala jsem ob den celý týden a po této době mužů a klidem říct, že jde o perfektní samoopalovací vodu. Dohojila pupínky, sjednotila pleť, pigmentové skvrnky nejsou tolik vidět. A navrch vypadám zdravěji, hezky opáleně. Dokonce už nepotřebuji mít make-up. Nevěřila jsem tomu, ale funguje to. Určitě stojí za vyzkoušení.

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Přímo při aplikaci mi nevoní. To je ale jediná nevýhoda. Jinak se pohodlně aplikuje. Funguje jak má. Jsem opravdu moc spokojená a mohu jen doporučit.

Objem
100 ml
Typ pleti
všechny

Proč nás baví:

• Je 100% přírodní s certifikací - je vhodná pro obličej i krk a dekolt :)
  • Obsahuje přírodní kyselinu hyaluronovou - vyplní „prázdná místa“, naváže na ně vodu a vypne pleť
  • Redukuje jemné vrásky a léčí jizvičky, pupínky i zarudlá místa
  • Opálení je jemné, postupné a jeho výsledný efekt si ovlivňuješ sama, tím, kolikrát týdně si ho aplikuješ :)
  • Nevysušuje pleť - obsahuje aloe vera, olej růžového geránia, olej z kůry pomeranče - je vhodný i pro problematickou pleť
  • Nemusíš se bát, že nebude fungovat pokud pravidelně čistíš a pečuješ o pleť - opálení jde dolů postupně a rovnoměrně
  • Může se používat jednou za týden - i 2-3 nebo i víckrát - je to jen na tobě - čím častěji používáš tím výraznější opálení máš :)
  • Je vhodná i pro nejsvětlejší typy pokožky, pigmentové skvrny i flíčky po akné - hezky pleť zatónuje a sjednotí - není tolik potřeba pak používat vždy makeup :)

Jak se aplikuje:

• Vyčištěná pleť, toner a následně naneseš tuhle vodičku - bříšky prstů nebo tamponem a nechá se působit cca. 20min a následně můžete nanést krém nebo olej - ale doporučujeme jen u hodně suché pleti - u normální, smíšené, aknózní stačí na noc pouze tohle a opálení bude nejvíce efektivní :)
  • Jinak necháváme působit minimálně 8 h a ráno doporučujeme pleť umýt vodou a čistit jak jsi zvyklá - tip - nedávaly bychom hned ráno peeling nebo  → konjak houbičku :)
  • TIPY a TRIKY :)
  • Určitě si budeš klást otázky - tak my ti na nejčastější dáme hned odpovědi :)
  • Jak dlouho opálení vydrží? Výsledky jsou závislé na základě několika faktorů, jako je tvůj typ pleti a jak často si obličej smýváš a ošetřuješ
  • Kolik aplikací/opálení z lahvičky mohu dostat? 2ml jsou dostačující na jednu aplikaci opálení pro obličej a krk, což znamená, že by jsi měla dostat 50 dávek z jednoho balení lahvičky
  • Jak se voda používá? Velmi lehká průhledná voda se nanáší prsty či vatovým tamponem. Sama uvidíš, co ti bude více vyhovovat. Nanes rovnoměrně na vyčištěný/ odlíčený obličej a dekolt viz text výš :)  Důkladně si umyj ruce po použití.
  • Jak dlouho ji nechat působit na pleti? Přes noc nejlépe :) Pro dosažení nejlepších výsledků nechte působit 8 hodin před umytím pak lze vidět výsledky :)
  • Jak často smím či musím vodu používat? Jedná se o postupné opálení, takže doporučujeme aplikovat 2-3 krát týdně. Není zde žádné omezení. Složení je čistě přírodní, takže se nemusíš ničeho bát.
  • Proč dát přednost Face Tan Water před samoopalovacími produkty Winter Skin a Invisible Tan? Samoopalovací voda na Face Tan Water je speciálně navržena pro váš obličej. Její složky mají speciální vlastnosti jak pro problematickou pleť, tak pro boj proti stárnutí. Invisible Tan i Winter Skin jsou však i vhodné pro aplikaci na obličej  - rozhodnutí necháme na tobě :)

SLOŽENÍ:

Ingredients INCI:

AloeBarbadensis ( Aloe Vera ) Leaf Juice*, Glycerin*, Dihydroxyacetone**, Lecithin*, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides** ,Polyglyceryl-5 Oleate**, Sodium Cocoyl Glutamate** ,Glyceryl Caprylate**, Coco Caprylate**, Sodium Hyaluronate** , Dehydroxanthan Gum**, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate**, Pelargonium graveolens Flower Oil* ,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*.

• Certifikované, organické.
  • *Natural. Uchovávejte při teplotě do 30st. Výrobek neobsahuje sluneční ochranu.

AloeBarbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice – (šťáva z listů aloe vera)

Glycerin – (čistý rostlinný glycerín)

Dihydroxyacetone – (přírodní samo-opalovací činidlo) získáváno fermentací cukrové třtiny

Lecithin – (lipozomy) Derivováno ze sojového oleje (geneticky nemodifikovaná sója)

Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides - Emulgátor (z pšeničných otrub) se používá, aby směs vody a oleje držela pohromadě. Změkčuje a uklidňuje pokožku.

Polyglyceryl-5 Oleate – (přírodní emulgátor)

Sodium Cocoyl Glutamate – (anionaktivní tenzid), vhodná pro alergiky

Glyceryl Caprylate – (emulgátor), který přirozeně pečuje o pokožku

Coco Caprylate – (kokosový kaprylát)

Sodium Hyaluronate – (kyselina hyaluronová) je látka přirozeně obsažená v těle

Dehydroxanthan Gum – gelový činitel z mikroorganismů

Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate – (ředkvičky kořenové, kvas filtrát)

Pelargonium graveolens Flower Oil – (růžový olej) má mimořádné vlastnosti

Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil - (olej z kůry pomeranče) má mimořádné vlastnosti

Nejaktuálnější informace o složení najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zdá se, že balení vydrží dlouho
    • Opaluje rychle, nedělá fleky
    • Nevadí mi slabá vůně, nepřijde mi nijak obtěžující
    • Rychle zasychá, nebarví oblečení
    • Vyšší cena

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Miluji tuto samoopalovací vodu, velmi mi pomohla s pleti a opálení je velmi přirozené žádné fleky, vřele doporučuji

• , zakoupeno v BIOBALÍČEK.cz

• Najlepšia samoopalovacia voda
  • , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Ten nelepší samoopalovací produkt na obličej
  • , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Luxusní samoopalovací voda. Jen je důležité vychytat četnost aplikace a techniku nanášení, aby barva vypadala přirozeně.

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

Dodá obličeji krásné a přirozené opálení, nedělá skvrny, neucpává póry, pokožku naopak spíše zklidňuje a hojí.

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• Super, nedělá fleky, krásně se nanáší, rychle zasychá.
  • , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• Nedělá fleky, pleť není vysušená, super produkt
    • žádnou nevýhodu nevím