Sally Hansen Tónovací spray na nohy (Airbrush Legs) Medium Glow 75 ml

Typ pleti
pleť normální

• Přirozený vhled
    • Malé mnozstvi

Výhoda pro ještě neopalene nohy,vhodne k šatům a suknim v létě,když jsou nohy ještě bílé

• , zakoupeno v Notino

• Návod v CZ je tak malý, že se nedá i s lupou přečíst.

Bohužel, naletěla jsem na reklamu na internetu.

• , zakoupeno v Notino

• nohy vypadají krásně opálené a nemusíte mít punčochy,potřebovala jsem na svatbu

Druh
75 ml
BIO
Typ pleti
pleť normální

Dodejte svým nohám perfektně opálený vzhled během několika vteřin! Airbrush Legs zajišťuje rovnoměrný opálený tón, který působí přirozeně a neuvěřitelně svůdně. Aktivní látky: výtažek z červené řasy (palmaria).

Účinky: dodává pokožce přirozeně opálený vzhled, stimuluje mikrocirkulaci, zpevňuje pokožku, kryje drobné nedokonalosti, žilky a pihy.

Vlastnosti: voděodolná textura, nedělá fleky, lze jednoduše smýt pomocí mýdla.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 244 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• Přirozený vhled
    • Malé mnozstvi

• , zakoupeno v Notino

• Návod v CZ je tak malý, že se nedá i s lupou přečíst.

Bohužel, naletěla jsem na reklamu na internetu.

• , zakoupeno v Notino

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 244 recenzíDalší informace

Opravdu drží,maximalni spokojenost.

• , zakoupeno v Notino

Skvěle drží, neotírá se, překryje i drobné nedostatky (probarvené žilky nebo odřeniny).

• , zakoupeno v Notino

Dobře se nanáší a krásné kryje všechny nedostatky

• , zakoupeno v Notino

Předčil moje očekávání. Po nanesení a následném zaschnutí jsou nohy krásně hladké a přirozeně opálené.
    Prostě doporučuji.

• , zakoupeno v Notino

• Výborně se nanáší. Barva působí přirozeně.

• senzační, rychlá aplikace, rychlé schnutí, krásně vypadá na nohou a super kryje nedokonalosti (mám lupenku a je to jediná věc, která fleky zakryje)
    • u nás jsem sehnala jen jeden odstín, škoda

vše výše uvedeno pro a proti

• , zakoupeno v Notino

• Není to zas taková pecka.

Nebyla jsem moc spokojená.