St. Moriz Samoopalovací mléko pro postupné opálení na tělo i obličej Professional 275 ml

Druh
pleť normální - pleť smíšená - pleť suchá

• Dobre nanaseni

Pomale souvisle opaleni

• , zakoupeno v Krasa.cz

Vytváří moc hezkou barvu opálení. Přirozenou, bronzovou jako od sluníčka, nic žlutého nebo oranžového jak dělá sprej od Avonu. Navíc hezky voní. Mléko je spíš krém, je tužší a méně tekuté a tím lépe se s ním pracuje. Stačí malé množství. Používám jen na obličej a krk a nanesu na vatový tamponek oříšek mléka a rozetřu všude kde chci mít opálení. Zhruba po 5ti hodinách první den byl vidět účinek a pozor, účinek pokračuje dál i když jsem si obličej umyla, ráno jsem byla dost hnědá. Všechny nedokonalosti jdou velmi lehce odstranit pleťovou vodou, barva zůstane ale tmavší šmouha prostě zůstane na tamponu. Za mě plus, skvělý výrobek za celkem ok cenu. Na celé tělo bych se ale bála dát.

• dobře se roztírá
    • stačí opravdu malé množství
    • nezapáchá
    • výsledný odstín je velice přirozený
    • dlouhotrvající výdrž!! (vydrží prakticky týden)

Samoopalovací krém jsem si pořídila poprvé v životě. Dlouho jsem se rozhodovala pro správnou značku. Nakonec jsem vybrala tento produkt a jsem s ním velice spokojená. Jsem velmi světlý typ a stačí mi pouze jedna vrstva první den. Mléko je samoopalovací s postupným opálením - mě osobně opravdu stačí málo a opálení je velice přirozené. Při nanášení to chce trochu cviku. Poprvé jsem použila mléka zbytečně moc a vytvořily se mi na nohách fleky (byla to ale opravdu má chyba). Nicméně se určitě vyplatí dodržet postup a opálení je velice krásné, přirozené a dlouhotrvající (pokud se o něj člověk stará, vydrží skoro i týden). Tento produkt určitě doporučuji.

Druh
mléka
Objem
275 ml
Typ pleti
pleť normální - pleť smíšená - pleť suchá

Samoopalovací mléko pro postupné opálení. První den dodá pleti lehké opálení, které se s každým dalším použitím mléka zintenzivňuje. Den po dni si tak volíte svůj ideální odstín opálení.

• Dobre nanaseni

Pomale souvisle opaleni

• dobře se roztírá
    • stačí opravdu malé množství
    • nezapáchá
    • výsledný odstín je velice přirozený
    • dlouhotrvající výdrž!! (vydrží prakticky týden)

• , zakoupeno v Notino

• krásná, přirozená barva (žádná oranžová)
    • téměř neznatelný "samoopalovací" zápach
    • snadná aplikace, aplikuji rukavicí a nezanechává fleky
    • dobrá výdrž barvy na těle, vymývá se postupně
    • snad jen, že by se mohlo začít vyrábět větší balení, toto mi při každodenní aplikaci vydrží tak na půlku měsíce

Pokud tenhle samoopalovák někomu dělá fleky, tak ho podle mě nanáší blbě nebo si neudělal peeling. Nanáším rukavicí k tomu určenou po peelingu a super, ani flíček, a to nejsem nijak extra šikovná. Navíc nesmrdí na sto metrů typickým samoopalovacím zápachem a barva je krásná, jako od moře, žádná oranžovo žlutá, jak se občas stává. Po třech dnech každodenní aplikace podle mě maximum, a pak se postupně vymyje, když se přestanete mazat. Za mě nejlepší samoopalovák v ČR, a cena na Notinu taky potěšila.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nebyl ještě použit

• perfektní
    • voňavý
    • při pečlivém nanášení nedělá fleky a vypadá přirozené
  • , zakoupeno v Notino

• Pomerne prirozeny odstin.
  • , zakoupeno v Notino

• jemné a postupné zhnědnutí

• nezanechává skvrny

dobre se roztira,krasne voni