Xen-Tan Transform Luxe 236 ml

• velmi známý, odzkoušený a časopisy doporučovaný produkt
    • nakonec splní, co slibuje reklama
    • nebarví oblečení
    • vysoká cena za malé balení

Vypsat pro a proti je velmi složité, částečně se totiž překrývají. výsledek je vidět po první aplikaci. Výrobci slibují perfektní vůni. Skutečnost je taková, že po natření jsem skoro celou noc nespala, protože byl po celé místnosti cítit "smrad" samoopalovacího krému. Tento nicméně druhý den vymizel a ani po zpocení se neobjevuje, jak tomu bývá u běžných, levných samoop.krémů. To je tedy výhoda. Dále reklama slibuje krásnou, v žádném případě oranžovou, barvu opálení. Jsem velmi světlá. Po natření i další dny je barva lehoulince oranžová, ne čokoládová (jak by si mohl někdo slibovat), nicméně odstín je pěkný, opět lepší než u obyčejných samoopalováků. Další slíbenou věcí je "neflekatění." na některých místech je barvička opravdu rovnoměrná (obličej, trup, ruce), jinde jsou vidět mapy (hlavně na lýtkách). Dalším bodem je zabarvení oblečení, spodního prádla. Nic takového jsem nepozorovala, i když jsem si neoblékla tmavé oblečení po natření, jak je psáno v návodu. to je významné plus. Předpokádám, že opální na těle vydrží cca 4 dny, pak aplikaci zopakuji. Pokud se dopracuji k rovnoměrnému nátěru, budu přípravek dál používat. V soláriu jsem nikdy nedocílila takto výrazného odstínu, navíc je moje pokožka krásně hebká a nestárne a nesmrdí.

• opálení vydrží,nejde moc do oranžova
    • zavání jako obyčejný astrid za 80 kč...i po umytí

produkt si znovu neobjednám,žádná sláva to tedy není za ty peníze...

Objem
236 ml

Oblíbený krém pro postupné opálení řady Transform obohacený o silnější samoopalovací složku a novou lehkou vanilkovou vůni. Používejte denně pro tmavé opálení nebo obden pro lehké až střední opálení. Voní tak nádherně, že ani nebudete vědět, že na sobě máte samoopalovací krém. Pro může i ženy, vhodný na obličej i tělo.

Bez okamžité barvy

Postupné opálení

Bez parabenů

Lehká vanilková vůně

Výrobek Xen Tan Transforme Luxe získal ocenění časopisu Cosmopolitan za nejlepší samoopalovací přípravek poskytující postupné opálení.

2zákazníci nedoporučují produkt

• přirozené opálení
    • pro světlé typy
    • hydratuje
    • voní

Jsem velmi světlý tip a samoopalováky na mě často flekatí nebo vypadají nepřirozeně, ale toto je bomba!

• přirozene opaleni

proste super

• velmi známý, odzkoušený a časopisy doporučovaný produkt
    • nakonec splní, co slibuje reklama
    • nebarví oblečení
    • vysoká cena za malé balení

• opálení vydrží,nejde moc do oranžova
    • zavání jako obyčejný astrid za 80 kč...i po umytí

produkt si znovu neobjednám,žádná sláva to tedy není za ty peníze...

• , zakoupeno v Xen Tan

• Tento produkt jsem považovala dle předchozích recenzí za tonovací mléko,tak jsem se po sprše natřela jakoby mlékem,zatonovalo dobře,možná až příliš,naštěstí není to žlutá barva,ale jakoby od moře,jsem spokojená,i když příště natřu méně a vícekrát po sobě,pro postupné hnědnutí.
  • , zakoupeno v Xen Tan

Krém jsem si ´vybrala protože měl pozitivní hodnocení,je dobrý,ale je cítit i přes vuni vanilky.I přes to doporučuji,nepříjemná vuně proti ostatním značkám je minimální.

• , zakoupeno v Xen Tan

• místo vůně neuvěřitelný zápach

Přípravek rozhodně nedoporučuji. Koupila jsem jej na základě toho, že měl "blokovat nechtěný zápach samoopalovacích přípravků". Lež. Voní, když si člověk přičichne k otevřené tubě, ale po aplikaci na pokožku se vůně změní v neuvěřitelný smrad. Přípravky, které vůni neslibují, takovým způsobem nesmrdí. Je to něco jako, když vám slíbí krásně voňavý parfém, který však voní jen po přičichnutí k flakonu, ale poté, co jej nanesete na pokožku, se tato vůně změní ve "vůni" fekálií.

• Super!

První samoopalovák,který nesmrdí :-D Přirozená barva. Super. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Xen Tan

• přirozené opálení (skvělé pro světlé typy) bez žlutého odstínu
    • žádné fleky
    • příjemná vůně (ne jako u ostatních samoopalovacích přípravků)
    • není

Na tento samoopalovací přípravek jsem narazila v diskuzích na internetu a i za sebe musím říct, že to byla rozhodně dobrá volba. Tento samoopalovací přípravek bych doporučila zejména blondýnkám (světlejším typům), které touží po přirozeném odstínu opálení bez žlutého odstínu a které obzvlášť v zimním období chtějí pleti dodat "zdravý" nádech.
    Přípravek se velmi dobře roztírá a velmi mě překvapilo, jak pěkně voní.
    Doporučila bych zakoupit i rukavice XenTan, s jejichž pomocí je aplikace samoopalovacího přípravku jednodušší.
    Chce to cvik, ale výsledkem pro Vás bude skutečně přirozený odstín.
    Cena kvalitě přípravku určitě odpovídá ve srovnání s některými jinými opalovacími přípravky, které kvalitou nesplnily moje očekávání.
    Díky pozvolnému samoopalování je přípravek vhodný téměř ke každodennímu použití.

• , zakoupeno v Xen Tan

• výborná kvalita, slibovaný účinek

kvalitní výrobek